KÓPIE ANALÓGOVÝCH PÔVODNÝCH PÁSOK

NIKDY TO NEBOLO TAK DOBRĚ. ČI BOLO?

Ako hudobní nadšenci sme boli postavení pred voľbu. Naše obľúbené melódie sú dostupné v takej širokej škále formátov ako nikdy predtým. Ale aj napriek tomu, či ste zberateľ vinylových platní, alebo jeden z rastúceho množstva audio nadšencov, ktorí teraz opätovne objavujú čaro kotúčových pások, všetci sa zhodneme: nič neznie celkom tak ako originálna páska. A keď už hovoríme o pôvodných páskach, analógové nahrávky vždy tromfnú digitálne, proti tomu sa nič nedá namietať.

Vypočujte si originálne analógové pásky a budete počuť kapelu presne tak, ako ju počuli zvukári počas koncertu v štúdiu alebo na pódiu. Žiadne remixovanie, ruchy, žiadna kompresia. Iba vy a umelec práve v tejto chvíli a vo svojej prirodzenej podstate.

VÍTAME VÁS SRDEČNE V KRESLE ZVUKÁRA

Ako ale dostať do rúk originálnu pásku? Iste, bolo by to možné, pokiaľ by ste mali vlastnú nahrávaciu spoločnosť alebo by ste boli miliardár, či by ste mali strýka, ktorý bol manažérom Oscara Petersona alebo by ste boli najlepší priatelia s Leonardom Bernsteinom. Dovoľte, aby nám ostatným s jej získaním pomohla divízia Horch House.

Horch House bol založený iba preto, aby Vám prinášal čaro analógových originálnych pások: milovníkom a nadšencom hudby na celom svete. Po dlhých a inšpiratívnych rokovaniach s vydavateľmi hudby nasledoval usilovný výskum optimálnych prostriedkov a procesov na zachytenie čara skutočnej hudby. Prostredníctvom nich vám teraz prinášame priame, verné, plne licencované a schválené kópie kotúčových pások.

Práve preto sme radi, že vám môžeme priniesť zážitok z počúvania hudby na originálnych kotúčových páskach, gramofónových platniach s nádherným zvukom či.

Viac informácií o čare originálnej kotúčovej pásky alebo o tom, ako ho zachytávame.


ZBIERKA MPS
OSCARA PETERSONA

Action - Girl Talk - The Way I Really Play - My Favorite Instrument -  Mellow Mood - Travelin' On

ZBIERKA MPS GEORGEA DUKEA

The Aura Will Prevail - Faces In Reflection - Liberated Fantasies - Feel - I Love The Blues, She Heard My Cry - The Inner Source - Solus