OrganExplosion_10x10_72.jpg

ORGAN EXPLOSION - LIVE

by Organ Explosion

poradové číslo originálnej pásky: HH01.00.56
cena s DPH: 398,00 EUR
cena bez DPH: 331,67 EUR
2 RTM SM468 pásky na 10" kovových cievkach
38cm/15IPS-CCIR-1/4inch-2 Track-510nWb

poradové číslo originálnej pásky: HH02.00.56
cena s DPH: 148,00 EUR
cena bez DPH: 123,33 EUR
1 RTM LPR90 on 7" Plastic Reel
19cm/7.5IPS-NAB-1/4inch-2 Track-320nWb

poradové číslo platne: HH16.00.20
cena s DPH: 33,00 EUR
cena bez DPH: 27,50 EUR

Príležitosť prispieť k tvorbe LP platne s použitím hudobných nástrojov a nahrávacej techniky z tzv. „vintage obdobia“ bol úžasne vzrušujúci zážitok. „Jedna šanca – žiadne chyby“ – bolo mottom, ktoré ma sprevádzalo celým večerom, hoci som bol pevne odhodlaný vytvoriť, zachytiť a uchovať všetky zvláštne hudobné momenty. Bolo jednoducho fenomenálne, že kvôli jedinečnosti tejto chvíle som mohol produkovať omnoho čistejšie.
Hansi Enzensperger

NHOP (Niels-Henning Ørsted Pedersen), Jaco, John Patitucci, Ray Brown, Jack Bruce, Dave Holland, Steve Swallow – takmer všetky moje vzory, ktoré hrajú na basových hudobných nástrojoch, nahrávali práve tu. Naozaj cítim atmosféru všetkých nahrávaní, ktoré sa tu uskutočňujú v priebehu desaťročí, ako aj  hudobnú históriu, ktorá sa tu píše. Zrazu ja sám stojím na mieste, kde sa nahralo veľa mojich obľúbených skladieb. Cítim sa blízko pri týchto hudobníkoch a snažím sa predstaviť si, ako tu kedysi hrali oni. Aká inšpirujúca myšlienka! Aká veľká česť, že môžem nahrať svoje vystúpenie na pásku priamo tu. Ďakujem veľmi pekne.
Ludwig Klöckner

Pre hudobníkov, zvlášť takých, ako sme my, je čaro v niečom „nevídanom“. V ten večer však každý cítil vo vzduchu čosi neobvyklé. Dokonca aj nahrávací technici a publikum zamerali svoju pozornosť na každý každučký moment. Všetci vložili „do koncertu“ len to najlepšie zo svojej energie a entuziazmu, ktoré prichádzali zo všetkých strán. Úžasný večer, do ktorého prispel každý v miestnosti.
Manfred Mildenberger

HANSI ENZENSPERGER: organ, klávesy
LUDWIG KLÖCKNER: basgitara
MANFRED MILDENBERGER: bubny

späť' na pôvodné pásky

späť' na vinylové platne