JournalIntime_10x10_72.jpg

JOURNAL INTIME - LIVE

by Journal Intime

poradové číslo originálnej pásky:  HH01.00.50
cena s DPH: 398,00 EUR
cena bez DPH: 331,67 EUR
2 RTM SM468 pásky na 10" kovových cievkach
38cm/15IPS-CCIR-1/4inch-2 Track-510nWb

poradové číslo originálnej pásky: HH02.00.50
cena s DPH: 148,00 EUR
cena bez DPH: 123,33 EUR
1 RTM LPR90 on 7" Plastic Reel
19cm/7.5IPS-NAB-1/4inch-2 Track-320nWb

poradové číslo platne: HH16.00.26
cena s DPH: 33,00 EUR
cena bez DPH: 27,50 EUR

„Chceli sme pozvať hudobníkov, aby sa pridali k nášmu triu, aby jeho zvuk znel ako malý orchester.”

„Produkovať tento jedinečný projekt so všetkými jeho zvláštnymi aspektmi bol veľmi silný zážitok a s jeho výsledkom sme viac ako spokojní.”
Frédéric Gastard

Bol to prvý verejný Studio Konzert a zaznamenal absolútny úspech. Štúdio 1 zaplnilo 80 fanúšikov džezu, ktorí boli horliví stať sa súčasťou tejto vzrušujúcej udalosti. Príjemná atmosféra džezového klubu sa vytvorila aj v nahrávacej hale, kde umelci a publikum mohli byť bližšie k sebe, čo pomohlo zlepšiť celkový zážitok obidvoch strán. Sme pyšní na to, že sme predstavili francúzske trio JOURNAL INTIME ako nášho prvého umelca v Studio Konzerte. Trio tvorí trubkár Sylvain Bardiau, saxofonista Frédéric Gastard a trombonista Matthias Mahler. Spolu so svojimi dobre známymi hosťami, gitaristom Marcom Ducretom a akordeonistom Vincentom Peiranim, vystúpili pred publikom so svojím novým projektom pod názvom „Extension des feux“.

Už od prvých tónov hudobníci očarili publikum svojou hrou a energia i vzrušenie v miestnosti boli priam hmatateľné. Skupina si vychutnávala svoje skladby a pridala aj niekoľko mimoriadnych improvizácií. Vzápätí publikum reagovalo s entuziazmom a zohralo dôležitú rolu pri vytvorení novej veľmi inšpirujúcej atmosféry. Najvyššia sústredenosť sa vyžadovala na obidvoch stranách, na javisku i v riadiacej miestnosti produkcie, v ktorej Philipp Heck, majster tónu, obdivuhodne zvládol výzvu zachytiť túto jedinečnú udalosť v jedinom skvelom zázname, všetko v priamom dvojstopovom analógovom nahrávaní. Táto metóda nahrávania odráža ducha doby „Zeitgeist” a desaťročia tradícií v štúdiu Bauer Studios.

SYLVAIN BARDIAU: trúbka
FRÉDÉRIC GASTARD: basový saxofón
MATTHIAS MAHLER: trombón

zvláštni hostia:
MARC DUCRET: gitara
VINCENT PEIRANI: akordeón

späť' na pôvodné pásky

späť' na vinylové platne